Make up

Collapse Show info

FOTO MAKE – UP

Zajímavé líčení především pro všechny fotografy, fotografky, modelky i obyčejné dívky, ženy -(těhotné nebo už s miminkem) či muže, kteří milují focení a chtějí se zvěčnit a obdarovat své blízké či sami sebe krásnými fotografiemi. Foto make-up je totiž skvělý pro foto portrét a prezentační fotografie, pro modelky do booků a set karet. Různé druhy líčení a účesu. Od nahého líčení až po extravagantní či sexy líčení. K této službě mohu zajistit fotografa i foto ateliér nebo exteriér. Foto make-up přináší řadu odlišností od běžného líčení, takže je dobré nechat líčení na profesionální vizážistce. Poprosím mít upravené obočí a umyté vlasy.

 

BUSINESS MAKE – UP

Business make-up je ideální pro životně i méně důležité pracovní schůzky. Představte si situaci, kdy máte velmi důležitou schůzku s obchodním partnerem a chcete kromě skvělého business plánu zaujmout také vzhledem. Ráda vám pomohu k úspěšnému jednání příhodným líčením a účesem.

Líčení pro firmy (hostesky, portrétní fotografie zaměstnanců)

Líčení a účes na módní přehlídky a kameru.

 

VEČERNÍ MAKE – UP

Čeká Vás večer návštěva divadla, výstavy, ples nebo jiná společenská akce? Tak to budete potřebovat společenský účes a večerní make-up, který je pro tyto příležitosti přímo jako stvořený. Předností tohoto večerního make-upu je jeho výraznost a intenzita barvy. Můžeme doplnit třpytky, kamínky, řasy. Make-up samozřejmě vytvořím tak, aby byl na míru ušitý vašim večerním šatům a střevícům, takže ať už budete kdekoliv, budete se prostě líbit. Večer bude Váš.

 

DENNÍ MAKE – UP

Toto líčení je vhodné pro každodenní použití, protože je velmi jemné a lehké. Denní make – up nemá za cíl přebít Vaši krásu, ale jen ji zvýraznit. Proto je nenápadné a přirozené. Denní líčení je vhodné pro každý den, abyste se cítila krásná a svěží.

 

SVATEBNÍ LÍČENÍ A ÚČES

Každá nevěsta si přeje v tak významný den jako je ten svatební vypadat krásně a cítit se šťastně. Svatební líčení by mělo působit přirozeně a jemně ale zároveň musí být výrazné na svatební fotografii.

Více informací o svatebním líčení

 

VLASOVÝ STYLING – ÚČESY

Součástí každé vizáže, líčení či make-upu je také úprava vlasů, vlasový styling, neboli Hair Styling. Vlasy Vám upravím dle akce na kterou se chystáte a samozřejmě podle Vašich představ a požadavků.

Více informací o vlasovém stylingu

 

ZÁKLADEM DOBRÉ VIZÁŽE JE KVALITNÍ KOSMETIKA

Kvalitní kosmetika je vizitkou každé vizážistky. Já pro svou práci Používám výhradně pěstící kosmetiku : MAC a La Roche.

Dekorativní kosmetiku : Inglot, MAC, Jafra, Laurendor, Urban Decay,NYX,Make – up Studio,Victorias Secret a spousty dalších značek, abych vždy dosáhla vámi požadovaného stylu a odstínu barev. Použitím kvalitní kosmetiky také omezíme nebo téměř vyloučíme možné alergické reakce.